5

Csűrös Emília (1897-1970)

Ripsz és Ropsz. Két kócos kiskutya története

Méret: 24 cm x 17 cm
Budapest
Szent István Társulat
104 oldal
24 x 17,5 cm
Mühlbeck Károly rajzaival
félvászon kötésben
jó állapotban
Kikiáltási ár: 2 500 Ft (8 EUR*, 9 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%