Rokokó kanapé
Rokokó kanapé

8

Rokokó kanapé (Bedő hagyaték)

Technika: faragott hársfa
Méret: 99 x 170 x 70 cm
Osztrák, 18. század
fehér festésű, aranyozott stilizált növénymintákkal díszítve
Kikiáltási ár: 400 000 Ft (1 285 EUR*, 1 391 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%
  • Nyertes licit: 400 000 Ft