86

Rokokó ötágú kandelláber pár

patinázott bronz, 52 cm, j.n., eredetileg tűz aranyozott, lekopott, XIX. század közepe
Kikiáltási ár: 180 000 Ft (578 EUR*, 626 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%