Rokokó stílusú komód
Rokokó stílusú komód

6

Rokokó stílusú komód (Bedő hagyaték)

Technika: dió borítás
Méret: 83 x 130 x 70 cm
19. század első fele
a fiókon intarziával
Kikiáltási ár: 400 000 Ft (1 285 EUR*, 1 391 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%