Halles Johann jelzéssel: Romantikus táj

74

Halles Johann jelzéssel

Romantikus táj

olaj, vászon
48 x 58 cm
j.n. SZM bírálati szám: 501/1955
Kikiáltási ár: 800 000 Ft (2 571 EUR*, 2 782 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%