82

Gábor Jenő (1893-1968)

Rücker akna

akvarell, papír
32 x 30 cm
j.j.l.: Gábor 53
Kikiáltási ár: 180 000 Ft (578 EUR*, 626 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%