81

Gáborjáni Szabó Kálmán (1897-1955)

Ruhateregetők

olaj, fa
126 x 100,5 cm
j.b.l.: G.Szabó K. 1925
Kikiáltási ár: 1 800 000 Ft (5 784 EUR*, 6 260 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%