698

Szalay Lajos (1909-1995)

Salome

Technika: rézkarc, papír
Méret: 17,1 x 22,5 cm
j.j.l.: Szalay Lajos E.A IV/XV
Kikiáltási ár: 15 000 Ft (48 EUR*, 52 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%
  • Nyertes licit: 15 000 Ft