76

Mihalovits Miklós (1888-1960)

Sárospataki Rákóczi vár kapuja

Technika: olaj, vászon
Méret: 80 x 60 cm
Mihalovits M. Sárospatak 1953
Kikiáltási ár: 240 000 Ft (771 EUR*, 835 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%