53

Edvi Illés Aladár (1870-1958)

Sashegyi táj (1918)

Technika: olaj, vászon
Méret: 30 x 45,5 cm
j.b.l.: E. Illés A.
Kikiáltási ár: 80 000 Ft (257 EUR*, 278 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%