Perlmutter Izsák: Tengerparton
Perlmutter Izsák:Belga tengerpart

32

Perlmutter Izsák (1866-1932)

Scheveningeni part

Technika: olaj, vászon
Méret: 32 x 49 cm
j.j.l.: Scheveningen Permutter
VÉDETT
Szerepelt: BÁV 1972 (27. árverés, 283. tétel)
Kikiáltási ár: 2 800 000 Ft (8 997 EUR*, 9 737 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%