Keresés

Találatok: ismeretlen xviii. sz. festő

Mária taníttatása
Ismeretlen XVIII. sz. festő

Mária taníttatása

2015/12/30
Karácsonyi Online Aukció 2015

Bővebben »

Szent Család
Ismeretlen 17. századi festő

Szent Család

2015/12/30
Karácsonyi Online Aukció 2015

Bővebben »

Naplemente – Mussafah III.
Szabó Ábel (1974)

Naplemente – Mussafah III.

2015/12/30
Karácsonyi Online Aukció 2015

Bővebben »

Festő és múzsája
Iványi Grünwald Béla (1867-1940)

Festő és múzsája

2015/12/30
Karácsonyi Online Aukció 2015

Bővebben »

Retinentia I.
iski Kocsis Tibor (1972)

Retinentia I.

2015/12/30
Karácsonyi Online Aukció 2015

Bővebben »

Veranda (Parasztudvar szekérrel; Bauernhof in Kéménd; Kéméndi udvar szekérrel), 1940 körül
Szőnyi István (1894-1960)

2015/12/30
Karácsonyi Online Aukció 2015

Bővebben »

Velence
Itáliai festő

Velence

2015/12/30
Karácsonyi Online Aukció 2015

Bővebben »

Psyche (A rózsabimbó)
Than Mór (1828-1899)

Psyche (A rózsabimbó)

2015/12/30
Karácsonyi Online Aukció 2015

Bővebben »

Keresztelő Szent János prédikációja
itáliai festő XVII. század

2015/12/30
Karácsonyi Online Aukció 2015

Bővebben »

Vízparti táj
Ismeretlen

Vízparti táj

2015/12/30
Karácsonyi Online Aukció 2015

Bővebben »

Kecske
Ismeretlen

Kecske

2015/12/30
Karácsonyi Online Aukció 2015

Bővebben »

Juhok pásztorral
Ismeretlen

Juhok pásztorral

2015/12/30
Karácsonyi Online Aukció 2015

Bővebben »

Uszályok a vízparton
Ismeretlen

Uszályok a vízparton

2015/12/30
Karácsonyi Online Aukció 2015

Bővebben »

Város híddal
Ismeretlen

Város híddal

2015/12/30
Karácsonyi Online Aukció 2015

Bővebben »

Hölgyportré - miniatűr
Ismeretlen

Hölgyportré - miniatűr

2015/12/30
Karácsonyi Online Aukció 2015

Bővebben »

Karmazált zafír, briliáns gyűrű

2015/12/30
Karácsonyi Online Aukció 2015

Bővebben »