Keresés

Találatok: ismeretlen festő (xviii. század)

Bögölycsípés
Ismeretlen festő (XVIII. század)

Bögölycsípés

2014/12/17
Karácsonyi Művészeti Aukció 2014.

Bővebben »

Szent Katalin
Ismeretlen szobrász (XVIII. század

Szent Katalin

2014/12/17

Bővebben »

Mária taníttatása
Ismeretlen XVIII. sz. festő

Mária taníttatása

2014/12/17

Bővebben »

Tájkép folyóval

Tájkép folyóval

2014/12/17

Bővebben »

Erdei táj

Erdei táj

2014/12/17

Bővebben »

Napoleon album. I. Napoleon élete és kora

2014/12/17

Bővebben »

A FESTŐMŰVÉSZET REMEKEI

A FESTŐMŰVÉSZET REMEKEI

2014/12/17

Bővebben »

A csongrádi templom oltárképének másolata
Tary Lajos (1884-1972)

2014/12/17

Bővebben »

Bánat
Ismeretlen szobrász

Bánat

2014/12/17

Bővebben »