Keresés

Találatok: ismeretlen németalföldi festő (xviii. sz.)

Golgota
Ismeretlen

Golgota

2010/03/03
Márciusi aukció

Bővebben »

Vidám társaság
Ismeretlen németalföldi festő (XVIII. sz.)

Vidám társaság

2010/03/03
Márciusi aukció

Bővebben »

Barokk angyal
Ismeretlen szobrász

Barokk angyal

2010/03/03
Márciusi aukció

Bővebben »

Szecessziós női büszt
Ismeretlen szobrász

Szecessziós női büszt

2010/03/03
Márciusi aukció

Bővebben »

Augustus császár
Ismeretlen szobrász

Augustus császár

2010/03/03
Márciusi aukció

Bővebben »

Szecessziós női büszt
Ismeretlen szobrász

Szecessziós női büszt

2010/03/03
Márciusi aukció

Bővebben »

Kísértés
Ismeretlen szobrász

Kísértés

2010/03/03
Márciusi aukció

Bővebben »

Gyermek kutyával
Ismeretlen festő

Gyermek kutyával

2010/03/03
Márciusi aukció

Bővebben »

Art deco női portré
Ismeretlen festő

Art deco női portré

2010/03/03
Márciusi aukció

Bővebben »

Három grácia
Ismeretlen festő

Három grácia

2010/03/03
Márciusi aukció

Bővebben »

Szűz Mária a gyermek Jézussal és Keresztelő Szent Jánossal
Ismeretlen osztrák festő (XVIII. század első fele)

2010/03/03
Márciusi aukció

Bővebben »

Vitorlások az öbölben
Ismeretlen

Vitorlások az öbölben

2010/03/03
Márciusi aukció

Bővebben »