Keresés

Találatok: ismeretlen szobrász (xx. század)

Szamárháton
Ismeretlen szobrász (XX. század)

Szamárháton

2017/01/27
JANUÁRI ONLINE ÁRVERÉS 2017

Bővebben »

Korall nyakláncos lány (XVII. sz.)
Ismeretlen velencei festő

2017/01/27
JANUÁRI ONLINE ÁRVERÉS 2017

Bővebben »

Jánoshalmi sgraffito terv
Angyalföldi Szabó Zoltán (1928-2014)

Jánoshalmi sgraffito terv

2017/01/27
JANUÁRI ONLINE ÁRVERÉS 2017

Bővebben »