Keresés

Találatok: ismeretlen velencei festő

Korall nyakláncos lány (XVII. sz.)
Ismeretlen velencei festő

2017/01/27
JANUÁRI ONLINE ÁRVERÉS 2017

Bővebben »

Kukoricát morzsoló öreg, fiatal anyával (1936)
Litkey György (1907-1975)

2017/01/27
JANUÁRI ONLINE ÁRVERÉS 2017

Bővebben »

Velencei ladikok
Schéner Mihály (1923-2009)

Velencei ladikok

2017/01/27
JANUÁRI ONLINE ÁRVERÉS 2017

Bővebben »

Szamárháton
Ismeretlen szobrász (XX. század)

Szamárháton

2017/01/27
JANUÁRI ONLINE ÁRVERÉS 2017

Bővebben »

Jánoshalmi sgraffito terv
Angyalföldi Szabó Zoltán (1928-2014)

Jánoshalmi sgraffito terv

2017/01/27
JANUÁRI ONLINE ÁRVERÉS 2017

Bővebben »