Keresés

Találatok: itáliai festő

Három grácia
Ismeretlen festő

Három grácia

2013/12/22
Karácsonyi Online Aukció 2013

Bővebben »

Falu madártávlatból
Ismeretlen festő

Falu madártávlatból

2013/12/22
Karácsonyi Online Aukció 2013

Bővebben »

Ifjú hölgy képmása
Itáliai festő

Ifjú hölgy képmása

2013/12/22
Karácsonyi Online Aukció 2013

Bővebben »

Pihenő a forrásnál
Ismeretlen festő

Pihenő a forrásnál

2013/12/22
Karácsonyi Online Aukció 2013

Bővebben »

Fekvő akt
Ismeretlen festő

Fekvő akt

2013/12/22
Karácsonyi Online Aukció 2013

Bővebben »

Faun és nimfa
Magyar festő

Faun és nimfa

2013/12/22
Karácsonyi Online Aukció 2013

Bővebben »

Hegyvidéki táj gólyákkal
Osztrák festő

Hegyvidéki táj gólyákkal

2013/12/22
Karácsonyi Online Aukció 2013

Bővebben »

Keleti jelenet
Kínai festő (XIX. század)

Keleti jelenet

2013/12/22
Karácsonyi Online Aukció 2013

Bővebben »

Istenanya szentekkel ikon
Orosz festő (XIX. század)

Istenanya szentekkel ikon

2013/12/22
Karácsonyi Online Aukció 2013

Bővebben »

Gangon
Magyar festő

Gangon

2013/12/22
Karácsonyi Online Aukció 2013

Bővebben »

Biedermeier férfiportré
Osztrák festő (XIX. század)

Biedermeier férfiportré

2013/12/22
Karácsonyi Online Aukció 2013

Bővebben »

Ange et une Mouette
Sándorfi István (1948-2007)

Ange et une Mouette

2013/12/22
Karácsonyi Online Aukció 2013

Bővebben »

Aktfestő
Miklóssy Gábor (1912-1998)

Aktfestő

2013/12/22
Karácsonyi Online Aukció 2013

Bővebben »

Akt, 1940-42.
Miklóssy Gábor (1912-1998)

Akt, 1940-42.

2013/12/22
Karácsonyi Online Aukció 2013

Bővebben »

Festő angyal
Aknay János (1949)

Festő angyal

2013/12/22
Karácsonyi Online Aukció 2013

Bővebben »

Festő és múzsája
Iványi Grünwald Béla (1867-1940)

Festő és múzsája

2013/12/22
Karácsonyi Online Aukció 2013

Bővebben »

Alföldi táj alkonyatban
Ismeretlen festő

Alföldi táj alkonyatban

2013/12/22
Karácsonyi Online Aukció 2013

Bővebben »

Szépkilátó
Emecz S. jelzéssel

Szépkilátó

2013/12/22
Karácsonyi Online Aukció 2013

Bővebben »

Ikon- Krisztus

Ikon- Krisztus

2013/12/22
Karácsonyi Online Aukció 2013

Bővebben »

Egyiptomi menekülés
Ismeretlen németalföldi festő (XVIII. sz.)

Egyiptomi menekülés

2013/12/22
Karácsonyi Online Aukció 2013

Bővebben »