Keresés

Találatok: osztrák festő (xix. század)

Tájkép folyóval
Osztrák festő (XIX. század)

Tájkép folyóval

2015/10/26
Online Varia Nagyárverés 2015.

Bővebben »

Három grácia
Ismeretlen festő

Három grácia

2015/10/26

Bővebben »

Falu madártávlatból
Ismeretlen festő

Falu madártávlatból

2015/10/26

Bővebben »

Pihenő a forrásnál
Ismeretlen festő

Pihenő a forrásnál

2015/10/26

Bővebben »

Asztali csendélet párban
Ismeretlen (XIX. század)

Asztali csendélet párban

2015/10/26

Bővebben »

Testvérpár
Ismeretlen (XIX. század)

Testvérpár

2015/10/26

Bővebben »

Tájkép folyóval
Ismeretlen

Tájkép folyóval

2015/10/26

Bővebben »

Bögölycsípés
Ismeretlen festő (XVIII. század)

Bögölycsípés

2015/10/26

Bővebben »

Hegyvidéki táj gólyákkal
Osztrák festő

Hegyvidéki táj gólyákkal

2015/10/26

Bővebben »

Festő és múzsája
Iványi Grünwald Béla (1867-1940)

Festő és múzsája

2015/10/26

Bővebben »

Kukoricát morzsoló öreg, fiatal anyával (1936)
Litkey György (1907-1975)

2015/10/26

Bővebben »

Mária taníttatása
Ismeretlen XVIII. sz. festő

Mária taníttatása

2015/10/26

Bővebben »

Fekvő akt
Ismeretlen festő

Fekvő akt

2015/10/26

Bővebben »

Alföldi táj alkonyatban
Ismeretlen festő

Alföldi táj alkonyatban

2015/10/26

Bővebben »

Birka
Német festő

Birka

2015/10/26

Bővebben »