Keresés

Találatok: itáliai festő xvii. század

Keresztelő Szent János prédikációja
itáliai festő XVII. század

2015/12/30
Karácsonyi Online Aukció 2015

Bővebben »

Veranda (Parasztudvar szekérrel; Bauernhof in Kéménd; Kéméndi udvar szekérrel), 1940 körül
Szőnyi István (1894-1960)

2015/12/30
Karácsonyi Online Aukció 2015

Bővebben »

Velence
Itáliai festő

Velence

2015/12/30
Karácsonyi Online Aukció 2015

Bővebben »

Szent Család
Ismeretlen 17. századi festő

Szent Család

2015/12/30
Karácsonyi Online Aukció 2015

Bővebben »

Francia klasszicista stílusú asztali óra

2015/12/30
Karácsonyi Online Aukció 2015

Bővebben »

Ölelkező fák, 1916-1917 fordulója
Mattis Teutsch János (1884-1960)

2015/12/30
Karácsonyi Online Aukció 2015

Bővebben »

Londoni ezüst kiöntő

Londoni ezüst kiöntő

2015/12/30
Karácsonyi Online Aukció 2015

Bővebben »

Orosz ezüst teáspoharak

Orosz ezüst teáspoharak

2015/12/30
Karácsonyi Online Aukció 2015

Bővebben »

Vértál

Vértál

2015/12/30
Karácsonyi Online Aukció 2015

Bővebben »

Orosz ikon (4 táblás)

Orosz ikon (4 táblás)

2015/12/30
Karácsonyi Online Aukció 2015

Bővebben »

Empire stílusú váza

Empire stílusú váza

2015/12/30
Karácsonyi Online Aukció 2015

Bővebben »

Persona Fragmenta XVII.
Gaál József (1960)

Persona Fragmenta XVII.

2015/12/30
Karácsonyi Online Aukció 2015

Bővebben »

Naplemente – Mussafah III.
Szabó Ábel (1974)

Naplemente – Mussafah III.

2015/12/30
Karácsonyi Online Aukció 2015

Bővebben »

Festő és múzsája
Iványi Grünwald Béla (1867-1940)

Festő és múzsája

2015/12/30
Karácsonyi Online Aukció 2015

Bővebben »

Retinentia I.
iski Kocsis Tibor (1972)

Retinentia I.

2015/12/30
Karácsonyi Online Aukció 2015

Bővebben »

Mária taníttatása
Ismeretlen XVIII. sz. festő

Mária taníttatása

2015/12/30
Karácsonyi Online Aukció 2015

Bővebben »

Királyok imádása
Bassano követő, XVII. száztad

Királyok imádása

2015/12/30
Karácsonyi Online Aukció 2015

Bővebben »

Itáliai táj
Pleidell János (1915-2007)

Itáliai táj

2015/12/30
Karácsonyi Online Aukció 2015

Bővebben »

E60 – Eső után
Kovács Lehel (1974)

E60 – Eső után

2015/12/30
Karácsonyi Online Aukció 2015

Bővebben »