Farkas István: Séta a parkban
Farkas István: Séta a parkban

69

Farkas István (1887-1944)

Séta a parkban

akvarell, papír
17,5 x 25 cm
j.j.l.: Farkas 941
hátoldalán: Szigliget 1941 május 7 Gutman Család
Dr. S. Nagy Katalin művészettörténész igazolásával.
Kikiáltási ár: 280 000 Ft (900 EUR*, 974 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%