Sévres-i akt
Sévres-i akt

38

Sévres-i akt

porcelán, 35 cm, jelzett: masszába nyomott Sévres márkajelzés apró sérüléssel
Kikiáltási ár: 38 000 Ft (122 EUR*, 132 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%