7

Aba Novák Vilmos (1894-1941)

Sírbatétel

Technika: rézkarc, papír
Méret: 7 x 10 cm
j.j.l.: Abanovák 22
j.b.l: XXII 20
Kikiáltási ár: 28 000 Ft (90 EUR*, 97 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%