97

Horthy Béla (1869-1943)

Sírkereszt

olaj, vászon, 65 x 71 cm, j.j.l.: Horthy Béla
Kikiáltási ár: 160 000 Ft (514 EUR*, 556 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%