60

Csók István (1865-1961)

Sokác lány

Technika: olaj, vászon
Méret: 75 x 59 cm
j.b.l.: CSOKI B.P.
HUF 2 500 000 — 3 300 000
EUR 8 033 — 10 604
USD 8 694 — 11 476

Kikiáltási ár: 1 800 000 Ft (5 784 EUR*, 6 260 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%