Sterling ezüst gyertyatartó pár

29

925-ös finomságú ezüst 568 g, 19 x 17 cm, jelzett: Pest 1965-től használt fémjel, OP gyártójel
Kikiáltási ár: 160 000 Ft (514 EUR*, 556 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%