342

Mersits Piroska (1926-1988)

Szabadulás

olaj, farost,
78 x 58 cm,
j.j.l.: Köszönettel, szeretettel, Mersits P 1982
Kikiáltási ár: 250 000 Ft (803 EUR*, 869 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%