40

Balló Ede (1859-1936)

Szakállas férfiportré

Technika: olaj, vászon
Méret: 55 x 45 cm
jelezve a hátoldalon: Balló Ede
restaurált
Kikiáltási ár: 80 000 Ft (257 EUR*, 278 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%