259

Mihalovits Miklós (1888-1960)

Szakállas férfiportré

Technika: olaj, kasírozott vászon
Méret: 42 x 35,5 cm
j.j.l.: Mihalovits M 1931
Kikiáltási ár: 150 000 Ft (482 EUR*, 522 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%