Szecessziós cukortartó doboz
Szecessziós cukortartó doboz

44

Szecessziós cukortartó doboz

800-as finomságú ezüst, 513 g, 10 x 10 x 13 g, jelzett: Bécs 1872-1922-es fémjel, MG mesterjegy
Kikiáltási ár: 140 000 Ft (450 EUR*, 487 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%