75

Ismeretlen

Széchenyi fürdő

akvarell, papír, 27 x 20 cm, j.j.l.: , j.b.l.: 1937
Kikiáltási ár: 46 000 Ft (148 EUR*, 160 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%