88

Somogyi Márton (1979)

Széchenyi fürdő I.

Technika: olaj, vászon
Méret: 80 x 150 cm
j.: Somogyi Márton
Kikiáltási ár: 300 000 Ft (964 EUR*, 1 043 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%