126

Szalay Lajos (1909-1995)

Szent György

szitanyomat, papír, 55 x 42 cm, j.j.l.: Szent György, Szalay Lajos, j.b.l.: Aczél György miniszterelnök helyettes úrnak őszinte, hálás tisztelő híve 1980 X. 20
Kikiáltási ár: 55 000 Ft (177 EUR*, 191 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%