Ismeretlen szobrász: Szent István Király

58

Ismeretlen szobrász

Szent István Király

festett, aranyozott, fargott fa, eredeti állapotban,
154 x 88 x 25 cm,
készült 18. században
VÉDETT, védési szám: 141/1982
Kikiáltási ár: 2 500 000 Ft (8 033 EUR*, 8 694 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%