71

Guzsik Ödön (1902-1954)

Szentlélek tér a Mátyás templommal

olaj, farost
32 x 24 cm
j.j.l.: Guzsik
Kikiáltási ár: 36 000 Ft (116 EUR*, 125 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%