Szentpétervári ezüst fedeles kupa

122

Technika: 84 zlotnyikos ezüst
Méret: 1106 g, 16 x 21 cm
jelzett: Szentpétervár, 1866-os fémjel, AM és FS mesterjegyek, belül aranyozással, dupla fallal, légréssel, (hőtárolás), billenthető fedéllel,+ lecsavarozható elemmel a fedélen.
Kikiáltási ár: 380 000 Ft (1 221 EUR*, 1 322 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%