Szentpétervári ezüst mécsestartó

65

84 zlotnyikos ezüst, 207 g, 10 x 10 cm, jelzett: Szentpétervári fémjel, AT 1847- es fémjel, I.A. mesterjegyek
Kikiáltási ár: 50 000 Ft (161 EUR*, 174 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%