4

Barabás Zsófi (1980)

Színes áramlás (2015)

Technika: akril, olaj, vászon
Méret: 65 x 100 cm
j. a hátoldalon: Barabás Zsófi 2015
HUF 400 000 — 500 000
EUR 1 285 — 1 607
USD 1 391 — 1 739

Kikiáltási ár: 240 000 Ft (771 EUR*, 835 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%