94

Barabás Zsófi (1980)

Színes örvény (2016)

Technika: akril, olaj, vászon
Méret: 70 x 70 cm
jelezve hátoldalon
Kikiáltási ár: 300 000 Ft (964 EUR*, 1 043 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%