21

Boldizsár István (1897-1984)

Szőnyi István portréja

olaj, vászon
70 x 55 cm
j.j.l.: Boldizsár
Kikiáltási ár: 750 000 Ft (2 410 EUR*, 2 608 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%