52

Voit Ervin (1882-1932)

Tabán

Technika: olaj, karton
Méret: 23,5 x 35,5 cm
j.j.l.: Voit Ervin 1919
Kikiáltási ár: 48 000 Ft (154 EUR*, 167 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%
  • Nyertes licit: 70 000 Ft