107

Sztankó Gyula (1903-1943)

Tabáni éjszaka

Technika: pasztell, papír
Méret: 70 x 50 cm
j.j.l.: Sztankó Gyula, j.b.l.: Hadnagy u.
(sérült)
Kikiáltási ár: 360 000 Ft (1 157 EUR*, 1 252 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%