59

Balogh Jenő (1915-2000)

Tagore sétány, Balatonfüred

Technika: olaj, vászon
Méret: 37,5 x 48 cm
j.b.l.: Kéri I. 1958
Kikiáltási ár: 60 000 Ft (193 EUR*, 209 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%