108

Gerzson Pál (1931-2008)

Táj

Technika: olaj, vászon
Méret: 60 x 80 cm
j.j.l.: Gerzson hátoldalán 88.11.7
Kikiáltási ár: 170 000 Ft (546 EUR*, 591 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%