18

Tóth Menyhért (1904-1980)

Tájrészlet házakkal

Technika: olaj, papír
Méret: 21 x 30 cm
j.j.l.: TM
Kikiáltási ár: 480 000 Ft (1 542 EUR*, 1 669 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%