Tajtékpipa

37

Tajtékpipa

Faragott tajtékkő, 13 latos finomságú antik ezüst, 16 x 15 x 7 cm, jelzett: Bécs 1838-as fémjel, SCHUB mesterjegy, féldrágakövekkel ékítve
Kikiáltási ár: 60 000 Ft (193 EUR*, 209 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%