Talpas ezüst kínáló tál párban

27

800-as finomságú ezüst, 658 g, Ø 22 x 5,5cm, jelzett: OP 29PP fémjel
Kikiáltási ár: 140 000 Ft (450 EUR*, 487 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%