39

Toroczkay Oszvald (1884-1951)

Tanyaudvar

Technika: olaj, vászon
Méret: 43 x 60 cm
j.j.l.: Toroczkay O.
Kikiáltási ár: 75 000 Ft (241 EUR*, 261 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%