15

Zsolnay virágkötő

Technika: mázas fehércserép
Méret: 12 cm
jelzett: domború körpecsét Zsolany Pécs öttemplom márkajelzés, 7125 fazonszám
restaurált
Kikiáltási ár: 120 000 Ft (386 EUR*, 417 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%