Chiovini Ferenc: Tavaszi olvadás

65

Chiovini Ferenc (1899-1981)

Tavaszi olvadás

Technika: olaj, farost
Méret: 32 x 42 cm
j.j.l.: Chiovini; MNG szám: 397/982
Kikiáltási ár: 80 000 Ft (257 EUR*, 278 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%
  • Nyertes licit: 80 000 Ft