Pauer Gyula: Tavaszi táj (PSG tétel)

353

Pauer Gyula (1941-2012)

Tavaszi táj (PSG tétel)

akril, vászon,
50 x 70 cm,
j.j.l.: Pauer
Kikiáltási ár: 210 000 Ft (675 EUR*, 730 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%